Valkyria Chronicles 4 – zwiastun z okazji E3

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Sega poza nowym zwiastunem Yakuza Kiwami 2 udostępniła przed chwilą kolejny trailer Valkyria Chronicles 4 zmierzającego na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch i PC. Ostatnia z platform została ujawniona wczoraj, wraz z Yakuza 0 i Yakuza Kiwami (link). Najnowszy materiał z tego taktycznego RPG’a skupia się przede wszystkim na mechanice rozgrywki, nowościach (klasa grenadier) i dobieraniu odpowiednich żołnierzy przed rozpoczęciem misji.

Czwarta odsłona serii ponownie skupi się na wojnie pomiędzy Federacją Atlantycką (Atlantic Federation) a Imperium Wschodnioeuropejskim (Autocratic Eastern Imperial Alliance) w XX wieku, poszerzając historię z pierwszej części o wiele nowych wątków. Valkyria Chronicles 4 to historia najważniejszej misji oddziału E pod przywództwem Claude’a Wallace’a – Northern Cross, polegającej na przejęciu stolicy Imperium i zakończeniu wojny.

Valkyria Chronicles 4 – Najnowszy zwiastun produkcji:

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów