Valkyria Chronicles 4 ze zwiastunem premierowym

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 2 min.

Sega udostępniła premierowy zwiastun Valkyria Chronicles 4, które właśnie dzisiaj zadebiutowało na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch i PC. Na materiale możemy zobaczyć m.in. głównych bohaterów gry, kilka fragmentów z rozgrywki oraz pierwsze oceny od kilku portali. Mocną dziewiątkę najnowszej odsłonie serii Valkyria Chronicles wystawił m.in. portal Game Informer oraz Eurogamer. W serwisie metacritic średnia ocen tytułu na ten moment wynosi 86/100.

Czwarta odsłona serii ponownie skupia się na wojnie pomiędzy Federacją Atlantycką (Atlantic Federation) a Imperium Wschodnioeuropejskim (Autocratic Eastern Imperial Alliance) w XX wieku, poszerzając historię z pierwszej części o wiele nowych wątków. Valkyria Chronicles 4 to jednak przede wszytkim historia najważniejszej misji oddziału E pod przywództwem Claude’a Wallace’a – Northern Cross, polegającej na przejęciu stolicy Imperium i zakończeniu wojny.

Jeśli jesteście ciekawi, jak Valkyria Chronicles 4 sprawdza się w akcji, warto przypomnieć, że na PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch jest dostępne demo produkcji, oferujące prolog i dwa rozdziały kampanii, dwa starcia typu Skirmish oraz możliwość przeniesienia postępu do pełnej wersji gry.

Valkyria Chronicles 4 – Zwiastun premierowy:

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów