Valkyria Chronicles 4 z nowym zwiastunem prezentującym nowości

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Sega udostępniła nowy zwiastun Valkyria Chronicles 4, które już 25 września zadebiutuje na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch i PC. Materiał skupia się na nowościach, które uświadczymy w najnowszej odsłonie cyklu. Największą z nich jest klasa Grenadier, specjalizująca się w likwidowaniu wrogów skrywających się za osłonami, których nie są w stanie obejść pozostali żołnierze jak i atakowaniu przeciwników z dystansu.

Twórcy zaprezentowali również okręt Centurion oraz rozkazy, które będziemy mogli wykorzystać podczas rozgrywki. Najnowszy zwiastun produkcji zobaczycie poniżej. Jeśli jesteście ciekawi, jak turowa rozgrywka w Valkyria Chronicles sprawdza się w praktyce, warto przypomnieć, że na PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch jest dostępne do pobrania demo gry, dające dostęp do dwóch rozdziałów, w tym prologu oraz dwóch misji typu Skirmish.

Valkyria Chronicles 4 – Najnowszy zwiastun:

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów