Valkyria Chronicles 4 z datą premiery!

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Sega ujawniła dzisiaj datę premiery najnowszej odsłony cyklu Valkyria Chronicles wraz z dwoma specjalnymi, premierowymi wydaniami gry. Valkyria Chronicles 4 na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch i PC zadebiutuje już 25 września tego roku. W Europie do Launch Edition będą dodawane naklejki z psem Ragnarokiem, a w Ameryce Północnej skiny na kontrolery.

Czwarta odsłona serii ponownie skupi się na wojnie pomiędzy Federacją Atlantycką (Atlantic Federation) a Imperium Wschodnioeuropejskim (Autocratic Eastern Imperial Alliance) w XX wieku, poszerzając historię z pierwszej części o wiele nowych wątków. Valkyria Chronicles 4 to historia najważniejszej misji oddziału E pod przywództwem Claude’a Wallace’a – Northern Cross, polegającej na przejęciu stolicy Imperium i zakończeniu wojny.

Valkyria Chronicles 4 – Zwiastun z E3:

Valkyria Chronicles 4 – Premierowe wydania:

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów