Valkyria Chronicles 4 z pierwszym materiałem z rozgrywki już 27 grudnia

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Sega zapowiedziała dzisiaj pierwszy pokaz na żywo rozgrywki z Valkyria Chronicles 4, który odbędzie się 27 grudnia i będzie możliwy do obejrzenia m.in. poprzez YouTube. Nowa odsłona Valkyria Chronicles powróci do okresu z pierwszej odsłony serii, ale skupi się na zupełnie nowym oddziale oraz wydarzeniach, chcąc przedstawić szerszy zakres i wpływ konfliktu na świat przedstawiony w grze.

Produkcja wróci do korzeni również pod względem rozgrywki. Ponownie otrzymamy taktycznego RPG’a z krwi i kości przypominającego znacznie rozbudowane Advance Wars, wrócą także wszystkie klasy postaci z jedynki, do których dodatkowo dołączy jeszcze grenadier, specjalizujący się w wykurzaniu wrogów zza wielu osłon. W trakcie gry będziemy mieli również możliwość skorzystania ze wsparcia ofensywnego i defensywnego ze strony pancerników, dodany zostanie również tryb ‚Last Stand’, umożliwiający podjęcie jeszcze jednej akcji na granicy śmierci.

Valkyria Chronicles 4 zadebiutuje na PS4, Xbox One i Nintendo Switch w 2018 r. Dokładna data premiery nie została jeszcze ujawniona.

Valkyria Chronicles 4 – Pierwszy zwiastun produkcji oraz miejsce, gdzie odbędzie się livestream:

Źródło: https://gematsu.com/2017/12/valkyria-chronicles-4-gameplay-premiere-live-stream-set-december-27

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów