Darmowy weekend z grami – sprawdź co można ograć za darmo w tym tygodniu na Xbox One

Damian Stefański | @DStefanski | | Przeczytasz w 2 min.
Goat Simulator
Goat Simulator

Poniżej znajdziecie listę gier, które możecie ograć za darmo w ten weekend. W ostatni przedświąteczny weekend najwięcej oferuje Microsoft, bo w ramach Xbox Live Gold Free Play Days, udostępnił do testowania trzy produkcje. Jeśli chcecie z nich skorzystać, musicie niestety posiadać aktywną subskrypcję Xbox Live Gold.

Puyo Puyo Champions

  • Czas darmowej gry: do 23 grudnia, do godz. 8:59
  • Platforma: Xbox One

Puyo Puyo Champions to logiczno-zręcznościowa gra. Celem gracza jest ułożenie łańcuchów z małych kulek, aby zebrać jak najwięcej punktów. Przy tym należy przestrzegać różnych zasad, które sprawiają, że w czasie rozgrywki ważna jest taktyka. W Puyo Puyo Champions ważną rolę ogrywa tryb wieloosobowy, w którym możecie zmierzyć się online maksymalnie z ośmioma graczami jednocześnie.

Goat Simulator

  • Czas darmowej gry: do 23 grudnia, do godz. 8:59
  • Platforma: Xbox One

Na pewno każdy z was choć raz słyszał o Goat Simulator. Gra to jedna z wielu absurdalnych „symulacji”.  Produkcja pozwala się znaleźć w skórze tytułowej kozy. Symulator Kozy oprócz rozgrywki dla pojedynczego gracza zapewnia możliwość gry online.

Valkyria Chronicles 4

  • Czas darmowej gry: do 23 grudnia, do godz. 8:59
  • Platforma: Xbox One

Jeśli macie ochotę na wymagające bitwy strategiczne, na pewno musicie przetestować Valkyria Chronicles 4. Czwarta odsłona serii ponownie skupia się na wojnie pomiędzy Federacją Atlantycką (Atlantic Federation) a Imperium Wschodnioeuropejskim (Autocratic Eastern Imperial Alliance) w XX wieku, poszerzając historię z pierwszej części o wiele nowych wątków. Valkyria Chronicles 4 to jednak przede wszytkim historia najważniejszej misji oddziału E pod przywództwem Claude’a Wallace’a – Northern Cross, polegającej na przejęciu stolicy Imperium i zakończeniu wojny.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów