Valkyria Chronicles 4 – demo już dostępne

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 2 min.

Demo Valkyria Chronicles 4 ważące 6.6 GB jest już dostępne do pobrania na platformie PlayStation 4. Z poziomu przeglądarki możecie zaznaczyć je do pobrania tutaj. Wersja próbna pojawi się dzisiaj również na konsoli Nintendo Switch i Xbox One, jednak dokładna godzina jej udostępnienia nie została podana. W demie znajdziecie napisy w kilku językach oraz możliwość przeniesienia postępu po zakupie pełnej wersji gry.

Valkyria Chronicles 4 na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch i PC zadebiutuje już 25 września tego roku. Czwarta odsłona serii ponownie skupi się na wojnie pomiędzy Federacją Atlantycką (Atlantic Federation) a Imperium Wschodnioeuropejskim (Autocratic Eastern Imperial Alliance) w XX wieku, poszerzając historię z pierwszej części o wiele nowych wątków. Valkyria Chronicles 4 to historia najważniejszej misji oddziału E pod przywództwem Claude’a Wallace’a – Northern Cross, polegającej na przejęciu stolicy Imperium i zakończeniu wojny.

Aktualizacja: Demo jest już dostępne na wszystkich platformach (PS4, XONE, Switch)

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów