Uragun – gra od polskiego Kool2Play wylądowała na Steam

Jakub Smolak | | Przeczytasz w 1 minutę
Uragun
Uragun

Jakiś czas temu informowaliśmy was o tym, jak polskie Kool2Play rośnie w siłę, czego owocem są kolejne współprace i gry. Na Steam pojawił się namacalny dowód ich dobrej formy. Strona prezentująca Uragun jest już dostępna, dzięki czemu możecie dowiedzieć się znaczniej więcej na temat tej produkcji. Przybliżona data premiery zapowiedziana została na październik tego roku.

Uragun jest grą akcji z gatunku top-down shooterów. Fabuła gry skupia się wokół buntu botów kierowanych przez sztuczną inteligencję. Gracz zasiądzie za sterami mecha starając się powstrzymać zbuntowaną technologię. W trakcie misji swoje boje stoczymy na mapach takich miast, jak Nowy Jork, Pekin, Londyn czy Warszawa. Jeśli chcecie obserwować postępy projektu, to zachęcam do dodania Uragun do swojej listy życzeń. Poniżej obejrzeć możecie najnowszy teaser produkcji.

Uragun – teaser

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów