Kool2Play wyda w pierwszej połowie przyszłego roku trzy nowe gry i zadebiutuje na giełdzie

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 2 min.

Firma Kool2Play ujawniła swoje plany wydawnicze na pierwszą połowę 2020 roku. Rodzima spółka nie będzie próżnowała w trakcie dwóch pierwszych kwartałów i wyda trzy gry: Uragun, City of Minds oraz strategię o nazwie kodowej Odbudowa. Poniżej kilka słów o wymienionych produkcjach.

Uragun to top down shooter, którego głównym projektantem jest Jacek Wesołowski, pracujący wcześniej przy takich projektach jak Bulletstorm czy Hard Reset. Gra miała pierwotnie zadebiutować w październiku w Early Access, ale twórcy zdecydowali się na przeniesienie premiery na początek przyszłego roku. Tytuł pojawi się także na konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Szef studia takimi słowami wypowiada się na temat gry:

Uragun to hardcore top down shooter, który najprościej można sklasyfikować takimi określeniami jak: szybka akcja z elementami taktyki okraszona wspaniałymi efektami audio-wideo, walka z maszynami kierowanymi przez sztuczną inteligencję, którą gracz musi przechytrzyć, a do tego fantastycznie zaprojektowane poziomy oparte o prawdziwe mapy i budynki światowych metropolii, między innymi Nowego Jorku, Londynu, Barcelony, Moskwy, Berlina i Warszawy. Uragun da przede wszystkim wielką radość niszczenia hord bezwzględnych maszyn i wspaniałe uczucie panowania nad potężnym, niosącym spustoszenie mechem. Wychodzimy z założenia, że może i nie mamy szans z AI w starciu na szybkość analizy danych, ale przecież zawsze możemy użyć brutalnej siły do jej likwidacji.

City of Minds, to z kolei pełna akcji gra przygodowa, będącym wizją dystopijnej przyszłości, w której ludzie zajmują się wyłącznie pracą i konsumpcją treści produkowanej przez influencerów. Z kolei projekt o kodowej nazwie Odbudowa to zupełnie nowatorskie podejście do konwencji city builderów z elementami kierowania pojedynczymi mieszkańcami. Więcej szczegółów na temat obu produkcji poznamy jesienią.

Warto również dodać, że spóła Kool2Play S.A. zaplanowała swój debiut na New Connect, który nastąpi na przełomie pierwszego i drugiego kwartału 2020 roku.

Screenshoty z gry Uragun

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów