Kool2Play – polskie studio rośnie w siłę i dzieli się ambitnymi planami

| | Przeczytasz w 2 min.
Kool2play
Kool2play

Kool2Play to założone w 2014 roku studio z siedzibą w Warszawie. Od czasu debiutu dostarczyli graczom już osiem produkcji, a kolejne projekty są w trakcie realizacji. W najbliższym czasie o Kool2Play powinno zrobić się jeszcze głośniej, głównie za sprawą bardzo ambitnych planów. W przeciągu dwóch lat planują wydać osiem gier. Nawiązanie współpracy z Midven S.A pozwoliło warszawskiemu developerowi na pozyskanie dużych środków, dzięki czemu będą mogli wydawać bardziej rozbudowane produkcje.  Tym samym, w przyszłym roku zadebiutują na rynku NewConnect.

Kool2play Screen

Przypomnijmy, że obecnie Kool2Play pracuje nad dwoma większymi tytułami. Uragun pojawi się na PC oraz konsolach w drugiej połowie przyszłego roku. Premiera City of Minds planowana jest natomiast na rok 2020. W planach firmy jest także wydanie w najbliższym czasie aż 6 tytułów na konsole Nintendo Switch. Poniżej możecie przeczytać, co na temat rozpoczęcia współpracy z  Midven S.A uważa Marcin Marzęcki, prezes Kool2Play.

„Grupa kapitałowa Kool2Play to unikalna firma z sektora gier. Z jednej strony mamy spółkę Kool2Play, która produkuje gry. Z drugiej Kool Things z ogromnym, prawdopodobnie największym w Polsce, doświadczeniem w międzynarodowej promocji w branży gier. To połączenie, to prawdziwy dynamit – obie te spółki świetnie uzupełniają swój know-how i potencjał rozwoju. Grupa kapitałowa Kool2Play już w chwili obecnej generuje przychody i zyski. Wierzymy, że Midven dzięki swojemu finansowemu know-how przyczyni się znacząco do zwiększenia skali naszych działań.”

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Wesołe Święta we Frostpunk? Dodatek zatytułowany Opowieść Wigilijna jest już dostępny https://t.co/h06k2U6fza https://t.co/k3avucCMcJ
Sheltered – indyk w postapokaliptycznych klimatach już dostępny https://t.co/N18hrzkdTb https://t.co/OLZxu63xHa

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch