Ubisoft zapowie kolejną grę z serii Tom Clancy?

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 2 min.
Ghost Recon Wildlands The Call
Ghost Recon Wildlands The Call

Ubisoft niemal na każdym kroku wykorzystuje prawa do dzieł i nazwiska Toma Clancy’ego, ale ostatnią z gier w tym uniwersum jest jak na razie Ghost Recon Wildlands. Kolejną będzie The Division 2 z premierą w marcu bieżącego roku, ale na tym na pewno nie koniec.

Fani gier Ubisoftu dostrzegli w GRW odniesienia do Skell Technology, które początkowo były dostępne wyłącznie w dodatkowych misjach, więc coś może być na rzeczy.

 

Okazuje się, że istnieje witryna internetowa, na której można się zalogować. Wystarczy wprowadzić login i hasło, a są to asantos i 10068. Po zalogowaniu można obejrzeć materiał wideo fikcyjnego producenta technologii wojskowej, np. militarnych dronów.

Motto firmy jest zadziwiające, albowiem mówi o lepszej przyszłości już w tym momencie. Na wideo pokazane są nawet autonomiczne maszyny, których zadaniem jest pozbycie się limitów człowieka.

Wzmianki o firmie nie są obecne wyłącznie w Ghost Recon Wildlands, ponieważ pojawiają się również w Rainbow Six Siege. To teoretycznie wskazuje, że możemy zobaczyć kolejną grę z serii Ghost Recon lub Rainbow Six.

W tej chwili Siege ma już swój czwarty sezon, a od premiery taktycznej strzelanki minęło sporo czasu i można spokojnie myśleć o kontynuacji. Czas pokaże co Ubisoft dla nas szykuje.

Źródło: https://gearnuke.com/ubisoft-is-teasing-a-new-tom-clancy-game-in-2019/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów