Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

OGÓLNE

Ubisoft zapowie kolejną grę z serii Tom Clancy?

Ghost Recon Wildlands The Call
Ghost Recon Wildlands The Call

Ubisoft niemal na każdym kroku wykorzystuje prawa do dzieł i nazwiska Toma Clancy’ego, ale ostatnią z gier w tym uniwersum jest jak na razie Ghost Recon Wildlands. Kolejną będzie The Division 2 z premierą w marcu bieżącego roku, ale na tym na pewno nie koniec.

Fani gier Ubisoftu dostrzegli w GRW odniesienia do Skell Technology, które początkowo były dostępne wyłącznie w dodatkowych misjach, więc coś może być na rzeczy.

 

Okazuje się, że istnieje witryna internetowa, na której można się zalogować. Wystarczy wprowadzić login i hasło, a są to asantos i 10068. Po zalogowaniu można obejrzeć materiał wideo fikcyjnego producenta technologii wojskowej, np. militarnych dronów.

Motto firmy jest zadziwiające, albowiem mówi o lepszej przyszłości już w tym momencie. Na wideo pokazane są nawet autonomiczne maszyny, których zadaniem jest pozbycie się limitów człowieka.

Wzmianki o firmie nie są obecne wyłącznie w Ghost Recon Wildlands, ponieważ pojawiają się również w Rainbow Six Siege. To teoretycznie wskazuje, że możemy zobaczyć kolejną grę z serii Ghost Recon lub Rainbow Six.

W tej chwili Siege ma już swój czwarty sezon, a od premiery taktycznej strzelanki minęło sporo czasu i można spokojnie myśleć o kontynuacji. Czas pokaże co Ubisoft dla nas szykuje.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement