Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PC

Ubisoft przenosi trzy premiery gier – Gods & Monsters, Watch Dogs: Legion oraz Rainbow Six Quarantine

Watch Dogs Legion
Watch Dogs Legion

Naughty Dog ogłosiło dzisiaj, że premiera The Last of Us 2 zostanie opóźniona. Okazuje się, że nie tylko na tę grę przyjdzie nam dłużej poczekać.

Ubisoft zdecydował się przenieść premiery trzech produkcji Gods & Monsters, Watch Dogs: Legion oraz Rainbow Six Quarantine, do roku podatkowego 2020-2021, który rozpoczyna się 1 kwietnia 2020 roku i kończy 31 marca 2021 roku.

Pierwotnie gra Watch Dogs: Legion miała zadebiutować 3 marca 2020 roku, Rainbow Six Quarantine w 2020 roku, a Gods & Monsters 25 lutego 2020 roku. Chociaż Ubisoft nie podał dokładnych dat, okres premier wszystkich gier zostanie przesunięty o co najmniej jeden miesiąc do maksymalnie jednego roku, w zależności od tego, kiedy tytuł zostanie opublikowany.

Ubisoft w swoim wyjaśnieniu stwierdził, że chce dać więcej czasu deweloperom i przygotować lepszej jakości produkty. Jest to sprzeczne z ich obecnymi planami finansowymi, ale wierzą, że takie posunięcie wpłynie na przyszłą wartość marek.

„Jest to całkowicie zgodne z naszą strategią maksymalizacji przyszłej wartości naszych marek, z myślą o długoterminowych korzyściach dla pracowników, graczy i akcjonariuszy.”

Krótko mówiąc, gra o wyższej jakości sprawia, że ​​gracze będą szczęśliwsi i przyniosą więcej zysków firmie przez dłuższy czas, niż szybkie wydanie niedopracowanego produktu.

Jak bardzo przesunięcie premier wpłynie na jakość gier, dowiemy się w przyszłości.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Advertisement

Zobacz także...

RECENZJE GIER

A gdyby tak II wojna światowa nigdy się nie skończyła? Wyobraźmy sobie, że Niemcy po 1945 roku wciąż okupują Polskę i szykują się do...

TANIE GRANIE

Epic Games umożliwił graczom przypisanie przez najbliższy tydzień Tales of the Neon Sea do swojego konta w sklepie Epic Games Store.  Tales of the Neon Sea to...

RECENZJE GIER

Gdyby przeprowadzić ankietę wśród polskich graczy będących po trzydziestce, to w ścisłej czołówce najbardziej zapamiętanych przez nich strategii byłaby Twierdza lub Twierdza: Krzyżowiec. Te...

PUBLICYSTYKA

Witajcie w kwietniu! To kolejny miesiąc, który ma nam dostarczyć wielu ciekawych gier i to z różnych gatunków. Tradycyjnie postanowiliśmy wybrać 5 produkcji, które...

Advertisement