Ubisoft pracuje nad dodaniem matchmakingu do najazdu w The Division 2

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę
The Division 2
The Division 2

Ubisoft niedawno dodał w Tom Clancy’s The Division 2 pierwszy najazd, ale nie ma on na razie dodanego matchmakingu, co uniemożliwia zabawę wielu graczom na całym świecie. Początkowo na konsolach nie dało się go nawet ukończyć, ale po wielu próbach gracze na PlayStation 4 i Xboksie dali sobie z nim radę.

Wydawca pracuje nad zbalansowaniem rozgrywki na konsolach i dodaniem losowego dobierania graczy, którzy np. nie należą do klanu, w którym z pewnością znalazłoby się graczy do wykonania tego trudnego przedsięwzięcia.

Miejmy nadzieję, że matchmaking pojawi się niebawem i większa ilość graczy będzie w stanie ukończyć najazd. Ubisoft nie zdradził nic na temat przygotowywanego losowego dobierania graczy, ale może więcej dowiemy się podczas streamu State of the Game.

Źródło: https://www.playstationlifestyle.net/2019/05/18/division-2-raids-matchmaking-solution/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów