Ubisoft potwierdza zapowiedź kolejnej odsłony serii Ghost Recon

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę
Ghost Recon Wildlands
Ghost Recon Wildlands

Ghost Recon Wildlands otrzymało niedawno nową operację związaną ze Skell Technology i wygląda na to, że Ubisoft może na dniach zapowiedzieć nową grę z cyklu Ghost Recon.

Francuzi uchylą rąbka tajemnicy już 9 maja bieżącego roku o 20:30 czasu środkowoeuropejskiego. Zapowiedź gry będzie można obejrzeć na kanale YouTube lub Twitchu, więc nie powinniście mieć z tym większych problemów.

Obecnie pewnymi informacjami są jedynie godzina i data zapowiedzi, więc nie znamy żadnych szczegółów. Miejmy nadzieję, że będzie to nowa gra, a nie kolejne DLC do wydanego dwa lata temu Ghost Recon Wildlands.

Nie zmienia to jednak faktu, że dwuletnia gra ma sporą rzeszę fanów i co parę miesięcy pojawiają się większe aktualizacje dodające nową zawartość i poprawiające szereg błędów. Warto dodać, że ciekawym rozwiązaniem jest wprowadzenie operacji, dzięki jednej z nich pomagamy samemu Samowi Fisherowi, a kolejna to pomoc agentom Siege.

Źródło: https://www.playstationlifestyle.net/2019/05/06/ghost-recon-reveal-event-confirmed/#/slide/1

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów