Twórcy zapowiadają długie wsparcie dla Trials Rising

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 2 min.
Trials Rising
Trials Rising

Ubisoft ujawnił swoje plany popremierowego wsparcia dla gry Trials Rising. Najnowszej odsłony zręcznościowej serii motocyklowej zadebiutuje już 26 lutego na PC oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Switch

Wspomniane wsparcie dla Trials Rising to między innymi karnet dodatków oraz liczne wydarzenia i oczywiście sezony, które dadzą graczom dostęp do nowej zawartości i ciągłej rywalizacji.

Dzięki przepustce sezonowej, gracze zyskają możliwość poznania nowych ekscytujących lokacji ze Stanach Zjednoczonych i Ameryki Południowej. W skład karnetu wjedzie ponad 55 nowych tras, oraz wiele innych ciekawych elementów.

  • Trials Rising Sixty Six – Dodatek I: Rywalizuj i rozbijaj się wzdłuż legendarnej drogi 66 i odkryj splendor kraju nieograniczonych możliwości, dzięki nowym trasom i kontraktom. To DLC inspirowane jedną z ulubionych rozrywek USA, futbolem amerykańskim, zawiera takie elementy jak hełm, koszulka, spodnie i korki, dzięki którym gracze mogą pojawić się na mecie w sportowym stylu.
  • Wywrotka w palącym słońcu – Dodatek II: Ruszaj w tereny poniżej równika i poznaj cuda południowej półkuli. Przemierz epickie, porośnięte dżunglą góry Peru, aż po skutą lodem Antarktydę i skorzystaj z dwóch nowych motocykli, które wprowadzają unikatowe możliwości rozgrywki i wyzwania. Pojawi się też strój z motywami odkrywcy.
  • Pakiet motocyklisty kaskadera: Pokonaj prawo grawitacji i śmigaj przez płonące obręczez Pakietem motocyklisty kaskadera, dzięki któremu gracze mogą założyć efektowny kostium kaskadera i siąść za kierownicą zdobionego motocykla retro, aby pokazać, że żadna przeszkoda nie jest dla nich za trudna.
  • Pakiet elementów samurajskich: Pokonuj kolejne trasy i pozwól się prowadzić duchowi starożytnego samuraja. Czekają na ciebie elementy personalizacji, dzięki którym wyróżnisz się na trasie jeszcze bardziej.

Trials Rising jest już dostępne w przedsprzedaży w edycji standardowej za 99 zł oraz Gold za 159 zł.  Trials Rising Gold Edition zawiera podstawową wersję gry oraz karnet dodatków z dwoma dużymi rozszerzeniami.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów