Twórca A Way Out: Ruszają prace nad nową grą

Dagmara Kottke | | Przeczytasz w 1 minutę
A Way Out
A Way Out

Choć od premiery A Way Out minęły dopiero dwa tygodnie, dyrektor projektu Josef Fares podaje już pierwsze informacje dotyczące prac nad kolejną grą.

5 kwietnia reżyser napisał na Twitterze, że prace nad  nowym tytułem zostały oficjalnie rozpoczęte. Twórca scenariusza do A Way Out dodaje we wpisie, że cieszy się, mogąc o tym poinformować, ponieważ tworzenie gier wideo sprawia mu dużą przyjemność.

Oczywiście Josef Fares nie zdradza żadnych szczegółów dotyczących powstającego tytułu – na to jest zapewne o wiele za wcześnie. Jednak wnioskując po dotychczasowych dokonaniach reżysera w dziedzinie gier, można przewidywać, że kolejna produkcja będzie również nastawiona na opowiadanie historii z różnych perspektyw – tak jak ma to miejsce w A Way Out czy Brothers: A Tale of Two Sons.

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/a-way-out-director-working-on-new-game/1100-6458021/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów