Tryb sieciowy w Cyberpunk 2077 najwcześniej w 2022 roku

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077

Po tym, jak studio CD Projekt Red ogłosiło przełożenie daty premiery Cyberpunk 2077 z kwietnia na wrzesień, firma postanowiła zorganizować konferencję prasową, by omówić kwestię opóźnienia z inwestorami. Przy okazji poruszono również temat trybu wieloosobowego.

Michał Nowakowski, członek zarządu polskiej firmy poinformował, że zaimplementowanie rozgrywki sieciowej w Cyberpunk 2077 przed końcem 2021 roku, wydaje się mało prawdopodobne. Oznacza to, że najwcześniej rozgrywka sieciowa zostanie dodana na początku 2022 roku, ale oczywiście nie można wykluczyć, że pojawi się nawet rok później.

Z ust Nowakowskiego padło jedno dające do myślenia zadanie:

Tryb sieciowy jest kolejną, rozwijaną równolegle z Cyberpunk 2077, grą AAA.

Czyżby multiplayer miał się ukazać jako samodzielna produkcja?

Rozbudowany Multiplayer to zupełnie nowe doświadczenia dla cenionego studia i z pewnością spore wyzwanie. Tryb sieciowy został zapowiedziany w czerwcu zeszłego roku podczas targów E3.  Informacja ta ucieszyła wówczas wielu graczy, jednak perspektywa dodania go nawet dwa lata po premierze kampanii, nico studzi entuzjazm.

Źródło: https://www.ign.com/articles/cyberpunk-2077-multiplayer-wont-likely-be-playable-until-after-2021?sf116033889=1

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Wątki w komentarzach
0 Odpowiedz na wątek
0 Followers
 
Najpopularniejsze komentarze
Najlepiej oceniane komentarze
1 Comment authors
Alek Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
Alek
Gość
Alek

Kolejny artykuł z grafiką z „Showtime”-osobistego projektu wybitnego projektanta Macieja Kuciary – kompletnie niezwiązanego z cyberpunk 2077 . Tylko logo ktoś na to dokleił :/

No niezbyt to ładny proceder newsmanow, że często się widzi tą pracę przypisaną w złym kontekście cyberpunka. Bez creditsów., To jest czyjąś ciężką pracą.

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów