Premiera Cyberpunk 2077 przełożona o kilka miesięcy

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077

Nie mamy dobrej wiadomości dla graczy odliczających już dni do 16 kwietnia. Tak, to data premiery Cyberpunk 2077, w zasadzie to była data. CD Projekt RED wydało bowiem oświadczenie, w którym informuje o przełożeniu premiery gry i to o cztery miesiące. Cyberpunk 2077 pojawi się na rynku dopiero 17 września na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Powodem przedłużających się prac nad grą, jest oczywiście pragnienie doszlifowania projektu. Choć tytuł jest już ukończony i można go przejść od początku do końca, to jednak świat gry jest tak obszerny i różnorodny, że wiele rzeczy wymaga jeszcze poprawy.

Czy w związku z przełożeniem debiutu, możemy się martwić o jakość finalnego produktu? Zdecydowanie nie. Podobna sytuacja miała miejsce w przypadku Wiedźmina 3, tak więc miłośnicy gier CD Projekt RED, mogli się tego spodziewać.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów