Tryb Battle Royale zostanie dodany do Battlefield V dopiero w marcu 2019 roku

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Battlefield V

Premiera Battlefield V zbliża się wielkimi krokami. Nowa odsłona kultowej serii od EA zadebiutuje już 20 listopada na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Jednak wydawca i producent chyba nie do końca są przygotowani na premierę gry. Zamierzają bowiem porcjować zawartość jeszcze przez kilka miesięcy po premierze. I wcale nie chodzi o DLC, tylko elementy, które powinny być gotowe na premierę. Listopadowa wersja Battlefield V będzie raczej przypominała grę wydaną w fazie Early Access.

Tryb Firestorm będący niczym innym jak nową wersją rozgrywki Battle Royale, zawita do gry dopiero w marcu przyszłego roku. Nim jednak do tego dojdzie DICE i Criterion zafundują graczom aktualizację, która doda do rozgrywki czwarty i ostatni rozdział kampanii oraz nowe mapy, pojazdy i wiele więcej. Całe szczęście zawartości te będą bezpłatne, ale mimo to, należy zadać sobie pytanie, czy jest sens kupować Battlefield V na premierę?

Dqskfu4x4aevk1b

Dyskusja

Komentarzy ( 1 )

  1. Raiven pisze:

    Tragedia. Nie wiem po co tak wydawać grę. Czuję mega wtopę u EA. Ale dla nas graczy lepiej, można będzie spokojnie poczekać z rok za większa zawartość i dopiero wtedy kupić za jakieś 100zł

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów