Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS4

Battlefield V otrzyma za tydzień kultową mapę

Battlefield V
Battlefield V

DICE postanowiło dać posiadaczom gry Battlefield V, mały prezent. Dokładnie 12 grudnia do strzelanki trafi uwielbiana przez graczy mapa Wyspa Wake. Będzie ona ostatnią częścią aktualizacji – Rozdział 5: Wojna na Pacyfiku.

Mapa Wyspa Wake zadebiutowała na E3 jako wersja demonstracyjna oryginalnej gry Battlefield 1942 w 2002 roku. Od tego czasu mapa pojawiła się w wielu grach serii, w tym Battlefield 1943, Battlefield 2, Battlefield 3, a teraz również w Battlefield V.

Weterani marki będą mogli ponownie odwiedzić tę kultową mapę w takim samym klasycznym układzie, ale teraz z wyglądem, dźwiękiem i funkcjami zgodnymi z Battlefield V, w tym z uwzględnieniem zmieniającej się mechaniki fortyfikacji. Wyspa Wake będzie zawierać zarówno szybką akcję trybu Przełamanie, jak i bardziej tradycyjny tryb Podboju. Oba tryby rozgrywki z pewnością zapewnią drużynom długie godziny gry.

Oto kilka wskazówek jak przetrwać na Wyspie Wake w Bettelfield V:

  • W trybie Przełamanie, atakujący otrzymują czołgi w pierwszym sektorze, natomiast obrońcy nie. Jeśli atakujesz, wykorzystaj to. Ponadto, jeśli zauważysz obrońców ukrywających się w Hotelu, zniszcz go. Obrońcy mogą budować fortyfikacje, aby temu przeciwdziałać.
  • Atakujący mogą również znaleźć sposób na zniszczenie Hangaru. Obrońcy powinni rozstawić miny przeciwczołgowe tak szybko, jak to możliwe, aby powstrzymać czołgi od wjechania do Hangaru.
  • Niektóre bunkry mogą zostać zniszczone, inne nie. Obrońcy mogą wykorzystać tunele prowadzące do bunkrów, tworząc wąskie punkty dostępu.
  • Ostatni sektor jest głównym celem wzywania artylerii lub posiłków. Użyj ich.
  • Nie lekceważ małych łodzi – są szybkie, zwinne i idealne do oskrzydlania.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Advertisement

Zobacz także...

RECENZJE GIER

A gdyby tak II wojna światowa nigdy się nie skończyła? Wyobraźmy sobie, że Niemcy po 1945 roku wciąż okupują Polskę i szykują się do...

TANIE GRANIE

Epic Games umożliwił graczom przypisanie przez najbliższy tydzień Tales of the Neon Sea do swojego konta w sklepie Epic Games Store.  Tales of the Neon Sea to...

RECENZJE GIER

Gdyby przeprowadzić ankietę wśród polskich graczy będących po trzydziestce, to w ścisłej czołówce najbardziej zapamiętanych przez nich strategii byłaby Twierdza lub Twierdza: Krzyżowiec. Te...

PUBLICYSTYKA

Witajcie w kwietniu! To kolejny miesiąc, który ma nam dostarczyć wielu ciekawych gier i to z różnych gatunków. Tradycyjnie postanowiliśmy wybrać 5 produkcji, które...

Advertisement