Trials of Mana w akcji na nowym zwiastunie

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Square Enix udostępniło ostatni zwiastun Trials of Mana, remake’u JRPG-a z 1995 roku, który już 24 kwietnia zadebiutuje na konsoli PlayStation 4, Nintendo Switch oraz platformie Steam. Na najnowszym materiale możemy zapoznać się z kilkoma postaciami, zerknąć na dynamiczny, action RPG-owy system walki oraz kilku bossów. Najnowszy zwiastun produkcji zobaczycie poniżej.

Gracze, którzy zakupią grę przedpremierowo lub do 21 maja, otrzymają w bonusie DLC zatytułowane „Rabite Adornment”, umożliwiające szybsze osiągnięcie 10 poziomu. Jeśli natomiast nie przepadacie za wszelkiego rodzaju remake’ami, warto przypomnieć, że oryginalne Trials of Mana w angielskiej wersji językowej po raz pierwszy pojawiło się w zeszłorocznym „Collection of Mana” dedykowanym konsoli Nintendo Switch.

Trials of Mana – Najnowszy zwiastun:

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów