Transformice Adventures potrzebuje wsparcia na Kickstarterze

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 2 min.
Transformice Adventures
Transformice Adventures

Transformice Adventures rozpoczyna dziś kampanię na platformie Kickstarter. Niezależne francuskie studio Atelier 801 ma nadzieję zebrać 100 tys. euro do 7 czerwca. Uzyskane środki pomogą w pracach nad grą rozwojem gry, która ukaże się na platformie Steam jeszcze w tym roku.

Z okazji startu kampanii na Kickstarterze zarówno nowi gracze, jak i fani serii mogą wypróbować darmową wersję demonstracyjną Transformice Adventures, która jest już dostępna na Steamie.

Więcej szczegółów zawiera strona kampanii na Kickstarterze dostępna pod tym adresem.

Transformice Adventures to gra akcji z gatunku dungeon crawler nastawiona na czteroosobową kooperację. Jej głównymi bohaterami są dzielne myszy, które stawiają czoła najróżniejszym stworzeniom. Transformice Adventures łączy mechanikę znaną z gier „rogue-lite” z rozbudowaną warstwą interakcji społecznościowych online, która pojawiła się w poprzedniej części serii. Tym razem śmiałe gryzonie mogą wkroczyć do niebezpiecznych lochów i walczyć, posiłkując się unikalnymi zaklęciami, które przekształcają umiejętności i broń myszy. Co więcej, gracze otrzymują do dyspozycji mnóstwo treści modyfikujących rozgrywkę: urocze zwierzaki, które mogą dołączyć do myszy i pomagać im w trakcie misji, zestawy unikalnych umiejętności, a także niepowtarzalne zawody, jak nieustraszony dziennikarz czy przebiegły botanik. A gdy pełen wrażeń dzień dobiegnie końca, strudzeni wędrowcy będą mogli odwiedzić miejscową karczmę, aby pogadać ze znajomymi online i pokazać się w wyjątkowo barwnych strojach.

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów