TOP 10 gier pierwszej połowy 2016 roku

ranking

3. Doom

doom 4

Recenzja (PS4)

Podium otwiera Doom – choć wielu obawiało się średniaka to dostaliśmy kawał dobrego fpsa. Doom to shooter od którego nie można się oderwać, wciąga od samego początku. Fabuły się tutaj nie spodziewajcie – postawiono na czysty gameplay i radochę z grania. Świetna robota id Software!

2. Uncharted 4: Kres Złodzieja

Uncharted™ 4: Kres złodzieja_20160512153445

Recenzja (PS4)

Co pisał Daniel w swojej recenzji?

Reasumując – Uncharted 4: Kres Złodzieja to bezapelacyjnie najmocniejszy ekskluzyw konsoli Sony i poważny rywal, choćby ostatniego ekskluzywnego tytułu konkurencji (Quantum Break). Tytuł godnie reprezentuje oraz zamyka serię, jednak nie wprowadza żadnej rewolucji w rozgrywce.  Pod względem fabularnym też nie ma wielkich zaskoczeń  – ot co, po prostu bardzo dobry Uncharted.

Wystarczyło, by pokonać resztę gier, ale w naszym zestawieniu zwyciężyła  jednak inna produkcja.

1. Wiedźmin 3: Krew i Wino

wiedzmin-3-krew-i-wino (5)

Recenzja (PS4)

Nie mogło być innego zwycięzcy. Krew i Wino to masa nowości, ciekawa fabuła, no i oczywiście kolejne godziny w tym wspaniałym świecie Wiedźmina. Kandydat na grę nie tylko tego półrocza, ale i roku. I pomyśleć, że to niby tylko DLC…


Dajcie znać w komentarzach czy zgadzacie się z naszym rankingiem. Jeśli uważacie, że jakaś inna gra powinna pojawić się w tym zestawieniu również się tym z nami podzielcie!