TOP 10 gier pierwszej połowy 2016 roku

ranking

Za nami pierwsza połowa 2016 roku, więc z tej okazji przypomnieliśmy sobie wszystkie pozycje z tego okresu i zebraliśmy 10 najlepszych (naszym zdaniem) gier. Dobrych produkcji trochę się pojawiło, zatem żadna z niżej wyszczególnionych gier nie znalazła się na liście przez przypadek. Warto dodać, że blisko elitarnej dziesiątki znalazły się takie tytuły jak The Banner Saga 2, Homeworld: Deserts of Kharak, czy Ratchet and Clank. Nie przedłużajmy więc – sprawdźcie TOP 10 gier pierwszej połowy 2016 roku.

10. Tom Clancy’s The Division

the-division

The Division to niezła, ale niepozbawiona wad gra. Produkcja ukazywała nam postapokaliptyczny Nowy Jork, a sama była wieloosobową grą akcji z niektórymi elementami znanymi z tytułów RPG. Recenzje zebrała dobre, ale na pewno nie spełniła wszystkich obietnic. Mimo wszystko – warto zagrać.

9. Layers of Fear

Layers of Fear

Recenzja (PC) // Recenzja (PS4) 

Warto zaznajomić się z naszymi recenzjami – zarówno Kamilowi, jak i Dawidowi Layers of Fear przypadło do gustu. Produkcja ta przenosi nas do XIX wieku, do domu pewnego malarza pragnącego ukończyć swoje dzieło, ale przez jego problemy psychiczne – gracz bierze udział w odkrywaniu przeszłości artysty. Layers of Fear to jeden z lepszych horrorów ostatnich lat, aż grzech nie zagrać!

8. American Truck Simulator

american truck simulator

Recenzja (PC)

Najnowszej gry studia SCS Software nie mogło zabraknąć w naszym zestawieniu. American Truck Simulator to kilkanaście godzin dobrej zabawy i to nawet pomimo dostępnych tylko 3 stanów. Cały czas możemy liczyć na poprawki, usprawnienia i nowe drogi. Jeśli ktoś świetnie bawił się przy Euro Truck Simulator 2 to na nudę tutaj nie będzie narzekał.