TOP 10 gier pierwszej połowy 2016 roku

ranking

7. SUPERHOT

superhot -3

Recenzja (PC); Recenzja (XONE)

Oddajmy głos Kasjanowi:

Stoję z trzema wrogami w jadącej windzie. Nie wiem czemu, nie wiem dlaczego w ogóle nie posiadam przy sobie żadnej broni, a oni akurat tak. W sumie i tak mam nad nimi przewagę, bo to ja kontroluję czas. Uderzam pierwszego, odbieram mu broń, strzelam w drugiego, a w trzeciego rzucam pistoletem – udało się – jest oszołomiony. Kolejnego gnata chwytam i po chwili wszyscy w windzie giną. Słyszę dzwonek, drzwi się otwierają, a tu kolejna banda na mnie czeka. Spokojnie…mamy czas.

Pozycja obowiązkowa.

6. Overwatch

overwatch

Recenzja (PS4)

Overwatch to shooter wieloosobowy stworzony przez samego Blizzarda. W grze możemy wcielić się w jednego z 21 bohaterów należących do militarnej organizacji Overwatch. Tytuł ten szybko zdobył uznanie recenzentów oraz popularność graczy. Na pewno gra mogła być wyżej w naszym zestawieniu, ale jednak konkurencja jest spora.

5. Firewatch

firewatch - 2

Recenzja (PC)

Gra, której sukces zaskoczył samych twórców. Firewatch to tytuł, który można zaklasyfikować jako „symulator chodzenia”. Jednak nie ma w tym nic złego – tego typu produkcje coraz częściej zyskują przychylność graczy, a Firewatch jest jednym z największych beneficjentów. Nasz protagonista postanawia zostać strażnikiem puszczy. Jego praca może i nie należy do najciekawszych, ale po pewnym czasie zaczynają się dziać wokół jego strażnicy dziwne zdarzenia, które postanawia zbadać. Z pewnością warto spróbować.

4. Dark Souls III

Dark Souls III

Bardzo blisko podium. Tej gry nie trzeba przedstawiać. To kolejna część jednej z najlepszych serii tej dekady. From Software po raz kolejny dało nam tytuł przy którym trzeba się nieźle nagimnastykować przy starciach z bossami.