Tom Clancy’s The Division 2 trafi na rynek w przeciągu roku

Tom Clancy's The Division 2
Tom Clancy's The Division 2

W marcu firma Ubisoft zapowiedziała kontynuacje wydanego w 2016 roku Tom Clancy’s The Division. Okazuje się, że The Division 2 ma trafić na rynek w przeciągu roku. Z planów wydawniczych firmy Ubisoft wynika, że tytuł ten będzie miał swoją premierę w obecnym roku podatkowym, który kończy się 31 marca 2019 roku. Jest to już druga, po The Crew 2, z trzech planowanych gier AAA, które Ubisoft ma zamiar wydać w przeciągu podanego wyżej terminu.

Ponadto twórcy gry zapowiadają, że gracze będą mogli liczyć na sporo treści już w dniu premiery. Podobnie jak The Division, tak i zbliżająca się kontynuacją, będzie wspierana po premierze poprzez liczne aktualizacje. Zarówno te usprawniające rozgrywkę, jak i dodające nową zawartość. Według zapowiedzi, te drugie, mają się pojawić tuż po premierze.

Studio Massive, odpowiedzialne za The Division 2, podkreśla, że słuchało graczy i ich opinii na temat pierwszej części. Twórcy byli zaskoczeni jak szybko gracze konsumują zawartość The Division. Zapewnili także, że faza end game w The Division 2, ma być znacznie bardziej satysfakcjonująca, aniżeli miało to miejsce w pierwszej części.

Tom Clancy’s The Division 2 zmierza na komputery osobiste oraz na konsole PlayStation 4 i Xbox One.