THQ Nordic wyda w listopadzie horror zatytułowany Black Mirror

Tytuł będzie dostępny w edycji na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 2 min.
Black Mirror
Black Mirror

Niemieckie studio KING Art Games, znane między innymi z takiego hitu jak The Book of Unwritten Tales, jest odpowiedzialne za produkcję nowej odsłony horroru Black Mirror.

Jest to reboot serii, której odsłony ukazywały się kolejno w latach 2003, 2009 i 2011. Nowe Black Mirror opowiada jednak zupełnie nową historię, do której poznania nie będzie wymagana znajomość wcześniejszej trylogii. Akcja gry będzie się rozgrywała w Szkocji w roku 1926. Głównym bohaterem będzie David Gordon.

Martin Kreuch, producent w THQ Nordic tak wypowiedział się na temat projektu:

Jeśli chodzi o atmosferę, oryginalna trylogia Black Mirror jest z niej doskonale znana. Nasza nowa interpretacja pozwoli zachować najlepsze cechy oryginału oraz daje dużo miejsca, by szukać świeżych rozwiązań w rozgrywce, dzięki czemu gracze będą mogli eksplorować świat Black Mirror w bardziej swobodny, bezpośredni sposób, nie jak w klasycznym ujęciu point’n’click.

Black Mirror pojawi się w sklepach 28 listopada na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Gra będzie dostępna na zbliżających się targach Gamescom w Kolonii (23-26 sierpnia) zarówno dla mediów, jak i publiczności – na stoisku THQ Nordic w Hali 8 (stoisko A011).

Zwiastun gry Black Mirror

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów