The World Ends With You: Final Remix z nowym zwiastunem i materiałem prezentującym kooperację

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Japoński oddział Square Enix udostępnił dzisiaj ostatni zwiastun The World Ends With You: Final Remix, które na japońskim rynku zadebiutuje już 27 września. Materiał skupia się m.in. na rozgrywce za pomocą ekranu dotykowego i Joy Conów, lokalnej kooperacji oraz zupełnie nowym wątku, nazwanym A New Day.

Jeśli jesteście ciekawi, jak wszystkie te elementy prezentują się z angielskim komentarzem, zerknijcie na drugi materiał załączony poniżej. Na kanale GameSpot Gameplay pojawił się dzisiaj nowy, ośmiominutowy gameplay, prezentujący wszystkie najważniejsze nowości.

Europejczycy w jeden z najlepszych tytułów wydanych na konsoli Nintendo DS na najnowszym sprzęcie Nintendo zagrają już 12 października. Rozszerzona wersja gry zaoferuje nam poprawioną oprawę graficzną, nowe scenariusze, nowe wersje utworów z oryginału oraz rozgrywkę zarówno za pomocą Joy Conów, jak i ekranu dotykowego.

The World Ends With You: Final Remix – Zwiastun produkcji:

The World Ends With You: Final Remix – Materiał od Gamespotu:

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów