The World Ends With You: Final Remix z nowym materiałem z rozgrywki

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Na kanale GameXplain pojawił się 7-minutowy materiał z The World Ends With You: Final Remix, które już 12 października zadebiutuje na konsoli Nintendo Switch. Podczas trwania materiału możemy zobaczyć, jak prezentuje się znacznie odświeżona oprawa graficzna, starcia z przeciwnikami oraz ustawianie przypinek, pełniących funkcję specjalnych umiejętności do wykorzystania w ich trakcie.

The World Ends With You to zdecydowanie jeden z najlepszych i oryginalnych tytułów wydanych na Nintendo DS, więc jeśli jeszcze nie mieliście okazji zagrać w ten tytuł od Square Enix, warto już wkrótce nadrobić zaległości w odświeżonej wersji. Final Remix poza poprawioną oprawą graficzną zaoferuje również zupełnie nowy wątek i nowe wersje utworów z oryginalnej ścieżki dźwiękowej.

The World Ends With You: Final Remix – Materiał od GameXplain:

The World Ends With You: Final Remix – Zwiastun produkcji:

The World Ends With You – OST:

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów