The Surge zadebiutuje w maju na PlayStation 4, Xbox One i PC. Zobacz nowy zwiastun

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

The Surge to gra z gatunku RPG akcji, której fabuła została osadzona w mrocznej, niedalekiej przyszłości. Za produkcją tytułu stoi studio Deck 13, odpowiedzialne za stworzenie między innymi Lords of the Fallen. W sieci pojawił się właśnie nowy zwiastun gry, który przedstawia pierwszy dzień w nowej pracy – Warrena, głównego bohatera gry.

Warren zostaje zatrudniony jako pracownik korporacji CREO, co wiąże się z przyodzianiem przez niego egzoszkieletu. Rutynowy zabieg wszczepienia w tkanki ciała wyposażenia niezbędnego do pracy zbiega się w czasie z katastrofą w głębi zakładu CREO. To dopiero początek ciągu niefortunnych wydarzeń, które zamienią jego debiut na nowym stanowisku w zaciętą walkę o przetrwanie wśród przeprogramowanych robotów, oszalałych pracowników z przepalonymi implantami mózgowymi i sztucznej inteligencji, która chce go za wszelką cenę unicestwić.

The Surge zadebiutuje na platformach Playstation, Xbox One i PC już w maju tego roku.

Zwiastun The Surge

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów