The Surge 2 ze zwiastunem premierowym

the surge 2

Wydawca, studio Focus Home Interactive, oraz deweloper, Deck13, udostępnili w sieci premierowy zwiastun nadchodzącego soulslike RPG – The Surge 2.

Druga część The Surge będzie się od pierwszej wyróżniała przede wszystkim tym, że w końcu w produkcji pojawi się kreator postaci – W The Surge 2 każdy sam stworzy głównego bohatera. Jak mówią jednak twórcy, Warren pokaże się w grze, nie wiadomo tylko gdzie, kiedy i w jakiej roli. Poza tym, doczekamy się naprawdę sporych otwartych lokacji – zespół znacznie przebudował cały design świata gry. W The Surge 2 będziemy poruszać się po całym mieście, połączonym ze sobą różnymi obszarami. Podczas eksploracji mapy będziemy mogli brać udział w różnych wydarzeniach oraz wchodzić w interakcję z NPC. Ci zaś mogą być do nas wrogo nastawieni.

Nasza recenzja The Surge

Twórcy dadzą nam jeszcze bardziej w kość niż jak to było przy pierwszej części, bowiem zapowiedzieli, że druga odsłona futurystycznego RPG będzie jeszcze trudniejsza – w grze wrogowie będą dostosowywać się do tego, co robi gracz. NPC będą radzili sobie znacznie lepiej w walce w grupach, mądrze wykorzystując swoją przewagę liczebną. W The Surge 2 ma pojawić się również nowy rodzaj wrogów – ci pozbawieni będą egzoszkieletu, zaś będą próbować zakraść się do głównego bohatera i ukraść mu broń oraz zbroję.

The Surge 2 zadebiutuje już jutro, tj. 24 września na komputerach osobistych z systemem Windows oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Premierowy zwiastun produkcji