The Surge otrzymało darmowy dodatek

The Surge Uzbrojenie
The Surge Uzbrojenie

The Surge, wysoko oceniane RPG akcji (nasza recenzja), które debiutowało na PC, PlayStation 4 i Xbox One w maju tego roku, otrzymało darmowy dodatek. DLC zawiera nową broń, ale by ja zdobyć, trzeba się trochę wysilić.

To darmowe rozszerzenie jest dostępne dla użytkowników PlayStation 4, Xbox One oraz komputerów. W tym ponurym świecie stworzonym przez studio Deck13 gracze muszą walczyć o przetrwanie na terenie korporacji zrujnowanym podczas tajemniczego wydarzenia, nazwanego Surge. Gra może cię pochwalić unikatowym systemem walki oraz mechaniką celowania. Darmowe DLC zawiera 10 nowych typów broni – 5 wykorzystujących element ognia i 5 z elementem lodu. Aby je zdobyć, trzeba stoczyć o nie walkę.

Po zainstalowaniu DLC należy się zapoznać z informacjami dostarczonymi przez dział bezpieczeństwa oraz z newsletterem CREO. Dodano je do organizatora w ekwipunku. Korzystając ze wskazówek, odszukamy wszystkie 10 zabójczych typów broni i z ich pomocą będziemy pozbawiać swoich przeciwników kończyn.

To dopiero początek. Jeszcze w tym roku pojawi się specjalne DLC dla The Surge o nazwie A Walk in the Park. Gracze otrzymają dostęp do nowych typów broni, będą mogli zmierzyć się z nowymi przeciwnikami, a także zbadać teren opuszczonego parku rozrywki.