Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PC

The Settlers zadebiutuje w przyszłym roku. Masa szczegółów i nowy zwiastun

The Settlers
The Settlers

Firma Ubisoft ogłosiła na dobywających się w Kolonii targach Gamescom, że gra The Settlers ukaże się na PC w 2020 roku. Najnowszą odsłonę kultowej serii tworzy studio Ubisoft Düsseldorf pod czułym okiem ojca marki, Volkera Werticha. Twórcy sięgają po najlepsze, zmodernizowane elementy poprzednich części i łączą je z zupełnie nowymi funkcjami i systemami rozgrywki.

The Settlers zaoferuje rozgrywkę zarówno w systemie PvE, jak i PvP, i zawierać będzie trzy tryby: kampanię, potyczkę i grę wieloosobową. Gracze, którzy zanurzą się w kolorowym, otwartym świecie The Settlers będą mieli okazję zachwycić się piękną oprawą graficzną.

Wśród wyjątkowych elementów, którymi można będzie się cieszyć w nadchodzącej odsłonie The Settlers, znajdą się trzy alternatywne metody osiągania zwycięstwa:

  • Strategia walki – gracze będą walczyć o kontrolę nad całymi armiami złożonymi z różnych oddziałów, które pozwolą im atakować i rozprawiać się z siłami wroga, aby bronić swojego terytorium oraz zdobywać nowe ziemie. Specjalne jednostki, takie jak dowódcy wojskowi, będą miały pozytywny wpływ na wojska.
  • Strategia chwały – gracze wybiorą swojego bohatera, który zmierzy się z wrogami na arenie. Gdy użytkownik zainicjuje pojedynek, na widowni areny zasiądą widzowie obu stron, aby przyglądać się starciu. Zwycięstwo może wywołać niezadowolenie wśród sympatyków pokonanego bohatera, które będzie miało szansę przerodzić się w rewoltę umożliwiającą przejęcie wrogiego terytorium.
  • Strategia wiary – trzecia ścieżka prowadząca do zwycięstwa umożliwi graczom szerzenie wśród osadników wiary, a jej szczegóły zostaną ujawnione w późniejszym terminie.

The Settlers już teraz zamówić można w przedsprzedaży na Uplay PC za pośrednictwem Ubisoft Store i Epic Games Store. Gra będzie dostępna także w ramach Uplay+, usługi abonamentowej Ubisoft.

Gra będzie dostępna w trzech edycjach:

The Settlers Standard Edition – zawiera podstawową wersję gry. Gracze pożeglują w nieznane, aby odkrywać, podbijać i zasiedlać nowe wyspy w świecie średniowiecznego fantasy solo lub z przyjaciółmi, dzięki nowemu trybowi gry wieloosobowej oferującemu ekscytujące potyczki i mnóstwo zabawy.

The Settlers Gold Edition – umożliwia zabawę na trzy dni przed premierą gry, dostęp do pierwszego rozszerzenia zatytułowanego „Pomniki i kupcy” oraz dwóch przedmiotów dekoracyjnych: altany spokoju i studni życzeń.

The Settlers Entdecker Edition – wyjątkowe fizyczne wydanie dostępne wyłącznie w Niemczech, Szwajcarii, Austrii oraz Polsce, którego szczęśliwi nabywcy poza podstawową wersją gry otrzymają:

  • Jeden przedmiot dekoracyjny w grze: altanę spokoju
  • Trzy litografie przedstawiające przygody bohaterskich osadników
  • Oryginalną ścieżkę dźwiękową gry

Dodatkowo użytkownicy zamawiający grę w przedsprzedaży otrzymają wyjątkowy posąg pierwszych osadników, który będzie można ustawić w dowolnej osadzie w grze.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Advertisement

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

Advertisement