The Settlers zadebiutuje w przyszłym roku. Masa szczegółów i nowy zwiastun

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 3 min.
The Settlers
The Settlers

Firma Ubisoft ogłosiła na dobywających się w Kolonii targach Gamescom, że gra The Settlers ukaże się na PC w 2020 roku. Najnowszą odsłonę kultowej serii tworzy studio Ubisoft Düsseldorf pod czułym okiem ojca marki, Volkera Werticha. Twórcy sięgają po najlepsze, zmodernizowane elementy poprzednich części i łączą je z zupełnie nowymi funkcjami i systemami rozgrywki.

The Settlers zaoferuje rozgrywkę zarówno w systemie PvE, jak i PvP, i zawierać będzie trzy tryby: kampanię, potyczkę i grę wieloosobową. Gracze, którzy zanurzą się w kolorowym, otwartym świecie The Settlers będą mieli okazję zachwycić się piękną oprawą graficzną.

Wśród wyjątkowych elementów, którymi można będzie się cieszyć w nadchodzącej odsłonie The Settlers, znajdą się trzy alternatywne metody osiągania zwycięstwa:

  • Strategia walki – gracze będą walczyć o kontrolę nad całymi armiami złożonymi z różnych oddziałów, które pozwolą im atakować i rozprawiać się z siłami wroga, aby bronić swojego terytorium oraz zdobywać nowe ziemie. Specjalne jednostki, takie jak dowódcy wojskowi, będą miały pozytywny wpływ na wojska.
  • Strategia chwały – gracze wybiorą swojego bohatera, który zmierzy się z wrogami na arenie. Gdy użytkownik zainicjuje pojedynek, na widowni areny zasiądą widzowie obu stron, aby przyglądać się starciu. Zwycięstwo może wywołać niezadowolenie wśród sympatyków pokonanego bohatera, które będzie miało szansę przerodzić się w rewoltę umożliwiającą przejęcie wrogiego terytorium.
  • Strategia wiary – trzecia ścieżka prowadząca do zwycięstwa umożliwi graczom szerzenie wśród osadników wiary, a jej szczegóły zostaną ujawnione w późniejszym terminie.

The Settlers już teraz zamówić można w przedsprzedaży na Uplay PC za pośrednictwem Ubisoft Store i Epic Games Store. Gra będzie dostępna także w ramach Uplay+, usługi abonamentowej Ubisoft.

Gra będzie dostępna w trzech edycjach:

The Settlers Standard Edition – zawiera podstawową wersję gry. Gracze pożeglują w nieznane, aby odkrywać, podbijać i zasiedlać nowe wyspy w świecie średniowiecznego fantasy solo lub z przyjaciółmi, dzięki nowemu trybowi gry wieloosobowej oferującemu ekscytujące potyczki i mnóstwo zabawy.

The Settlers Gold Edition – umożliwia zabawę na trzy dni przed premierą gry, dostęp do pierwszego rozszerzenia zatytułowanego „Pomniki i kupcy” oraz dwóch przedmiotów dekoracyjnych: altany spokoju i studni życzeń.

The Settlers Entdecker Edition – wyjątkowe fizyczne wydanie dostępne wyłącznie w Niemczech, Szwajcarii, Austrii oraz Polsce, którego szczęśliwi nabywcy poza podstawową wersją gry otrzymają:

  • Jeden przedmiot dekoracyjny w grze: altanę spokoju
  • Trzy litografie przedstawiające przygody bohaterskich osadników
  • Oryginalną ścieżkę dźwiękową gry

Dodatkowo użytkownicy zamawiający grę w przedsprzedaży otrzymają wyjątkowy posąg pierwszych osadników, który będzie można ustawić w dowolnej osadzie w grze.

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów