Poznaliśmy datę premiery The Settlers

The Settlers
The Settlers

Firma Ubisoft ogłosiła powrót długo oczekiwanej gry The Settlers. W kultowym RTSie gracze będą osiedlać się na nowym lądzie, zbierać zasoby do budowy społeczności, rekrutować cywilów i tworzyć jednostki wojskowe, aby chronić i bronić swojej nowej osady.

The Settlers ukaże się na komputerach osobistych już 17 marca 2022 roku. Gra dostępna jest w zamówieniach przedpremierowych w Ubisoft Connect i Epic Games Store. Dodatkowo gracze mogą wziąć udział w nadchodzącej zamkniętej becie, która rozpocznie się 20 stycznia. Aby wziąć w niej udział, należy się zarejestrować na https://thesettlers.com.

Stworzona przez Ubisoft Düsseldorf gra The Settlers powraca jako reboot inspirowany trzecią i czwartą odsłoną serii. Gracze mogą oczekiwać świeżego spojrzenia na nową wersję The Settlers., która zbudowana została od podstaw przy użyciu autorskiego silnika Snowdrop Engine firmy Ubisoft. The Settlers wyznacza nowy wizualny punkt odniesienia w gatunku gier RTS. Doświadczeni fani oraz nowi gracze doświadczą bujnych i kolorowych środowisk, a także unowocześnionej rozgrywki. Gracze mogą cieszyć się grą The Settlers w jednym z trzech trybów gry: kampania dla jednego gracza, szturm i potyczka (solo vs. AI, kooperacja vs. AI lub tradycyjna rywalizacja z udziałem maksymalnie ośmiu graczy).

W grze The Settlers, Elari (jedna z frakcji w grze) są zmuszeni do ucieczki ze swojej ojczyzny i muszą osiedlić się na nowych, nieznanych ziemiach. Przygoda czeka na osadników, którzy napotykają innych mieszkańców i stawiają czoła trudnym wyzwaniom podczas swojej podróży. W grze The Settlers występują w sumie trzy grywalne frakcje, z których każda ma unikalny wygląd, styl gry i odpowiednią historię.

Gra The Settlers będzie dostępna w trzech wersjach:

  • Edycja standardowa zawierająca podstawową wersję gry.
  • Edycja Explorer fizyczne wydanie dostępne przed premierą gry (zamówienie przedpremierowe) zawierające wybrane utwory muzyczne oraz litografie, a także dodatkową zawartość cyfrową.
  • Edycja Deluxe wydanie cyfrowe oferujące dodatkową zawartość w grze.