The Messenger zadebiutuje na PlayStation 4 jeszcze w tym miesiącu

Klasyczna przygodowa platformówka zagości na kolejnej konsoli

Kacper Cembrowski | @_Diabe | | Przeczytasz w 1 minutę

Wydawca, studio Devolver Digital, wraz z deweloperem, Sabotage Studio, ogłosił dzisiaj wydanie The Messenger na konsolę PlayStation 4. Mało tego – gra na najnowszej maszynie japońskiego giganta pojawi się już za tydzień, tj. 19 marca.

Klasyczna przygodowa platformówka pierwotnie pojawiła się na komputerach osobistych z systemem Windows oraz na konsolę Nintendo Switch w sierpniu zeszłego roku. Warto napomnieć, że trwają prace nad darmowym dodatkiem do gry, zatytułowanym “Picnic Panic”. Jeśli chcecie poznać więcej szczegółów na temat wspomnianego DLC, zajrzyjcie tutaj.

W The Messenger gracz wcieli się w bezimiennego wojownika ninja, który przemierza świat okryty klątwą, w celu dostarczenia tajemniczego zwoju. Ów zwój ma zapewnić przetrwanie klanu będącego pod naporem armii demonów. Jednym z wyróżniających elementów gry są portale, które płynnie przerzucają nas między 8-bitową i 16-bitową erą, zmieniając przy tym oprawę graficzną, jak i ścieżkę dźwiękową. Graczom produkcja bardzo przypadła do gustu, czego dowodem są aż dwie nominacje do zeszłorocznych The Game Awards. The Messenger wygrało w kategorii najlepszego niezależnego debiutu.

The Messenger – zwiastun produkcji na PlayStation 4

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=G8dGyXzqtCo

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów