The Messenger otrzyma darmowe DLC. Premiera już w lipcu

Kacper Cembrowski | @_Diabe | | Przeczytasz w 1 minutę

Jak ogłosił wydawca, Devolver Digital, wraz z deweloperem, Sabotage Studio, DLC Picnic Panic do The Messenger zadebiutuje już 11 lipca. Dodatek będzie całkowicie darmowy dla wszystkich posiadaczy podstawki i wprowadzi aż trzy całkowicie nowe poziomy.

The Messenger gracz wciela się w bezimiennego wojownika ninja, który przemierza świat okryty klątwą, w celu dostarczenia tajemniczego zwoju. Ów zwój ma zapewnić przetrwanie klanu będącego pod naporem armii demonów. Jednym z wyróżniających elementów gry są portale, które płynnie przerzucają nas między 8-bitową i 16-bitową erą, zmieniając przy tym oprawę graficzną, jak i ścieżkę dźwiękową. Graczom produkcja bardzo przypadła do gustu, czego dowodem są aż dwie nominacje do zeszłorocznych The Game Awards. The Messenger wygrało w kategorii najlepszego niezależnego debiutu.

Zwiastun dodatku Picnic Panic

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów