The Liar Princess and the Blind Prince z nowym zwiastunem

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 2 min.
The Liar Princess And The Blind Prince

Urocza platformówka The Liar Princess and the Blind Prince otrzymała dzisiaj nowy zwiastun od NIS America. Materiał zatytułowany „My True Self Cannot Be With You” skupia się na postaci bestii okłamującej księcia, by z czasem odpokutować za swój czyn.

Produkcja opowiada wyjątkową historię wilczej zjawy, o pięknym głosie oraz młodego księcia, który zostanie przez nią pozbawiony wzroku, gdy ten przyjdzie pewnego dnia wsłuchać się w jej pieśń. Widmo pogrążone w rozpaczy postanowi oddać swój głos tajemniczej wiedźmie, która umożliwi mu przyjmowanie ludzkiej postaci.

I tak przejdziemy do tytułowej kłamliwej księżniczki, ponieważ duch „przedstawi” się księciu jako księżniczka z sąsiedniego królestwa. W trakcie rozgrywki poza wieloma zagadkami i starciami z przeciwnikami w postaci zjawy pojawi się również mechanika w stylu Ico. Po rozwiązaniu zagadki lub pokonaniu napotkanych przeciwników będziemy musieli zaprowadzić drugą postać do kolejnego miejsca, trzymając ją za rękę.

Najnowszy tytuł od studia Nippon Ichi Software na konsoli PlayStation 4 i Nintendo Switch zadebiutuje już w przyszłym miesiącu, 12 lutego.

The Liar Princess and the Blind Prince – Zwiastun:

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów