The Liar Princess and the Blind Prince ze zwiastunem premierowym

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 2 min.

NIS America udostępniło premierowy zwiastun The Liar Princess and the Blind Prince, które właśnie dzisiaj zadebiutowało na konsoli PlayStation 4 oraz Nintendo Switch. W serwisie opencritic produkcja na ten moment osiągnęła średnią ocen na poziomie 70/100. Recenzenci narzekają przede wszystkim na prostą rozgrywkę oraz krótki czas gry, o czym będziecie mogli się przekonać przeglądając wszystkie opinie pod tym linkiem.

The Liar Princess and the Blind Prince jest platformówką 2D z ręcznie rysowanymi tłami, opowiadającą wyjątkową historię wilczej zjawy, o pięknym głosie oraz młodego księcia, który zostanie przez nią pozbawiony wzroku, gdy ten przyjdzie pewnego dnia wsłuchać się w jej pieśń.

Widmo pogrążone w rozpaczy postanowi oddać swój głos tajemniczej wiedźmie, która umożliwi mu przyjmowanie ludzkiej postaci. I tak przejdziemy do tytułowej kłamliwej księżniczki, ponieważ duch „przedstawi” się księciu jako księżniczka z sąsiedniego królestwa. W trakcie rozgrywki poza wieloma zagadkami i starciami z przeciwnikami w postaci zjawy pojawi się również mechanika w stylu Ico. Po rozwiązaniu zagadki lub pokonaniu napotkanych przeciwników będziemy musieli zaprowadzić drugą postać do kolejnego miejsca, trzymając ją za rękę.

The Liar Princess and the Blind Prince – Zwiastun premierowy:

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów