The Liar Princess and the Blind Prince w przyszłym roku zadebiutuje na Zachodzie

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 2 min.

Wydawca NIS America zapowiedział dzisiaj wydanie The Liar Princess an the Blind Prince na Zachodzie. Tytuł w przyszłym roku zadebiutuje na PlayStation 4 oraz Nintendo Switch. Firma przedstawiła również limitowaną edycję gry, która będzie dostępna do kupienia za $39,99 i w jej skład wejdzie:

  • książka zatytułowana The Little Liar’s Fairy Tale
  • soundtrack Lullabies for the Blind Prince
  • kolekcjonerskie pudełko

Bogatszą wersję gry możecie zamówić tylko w sklepie NIS America Online.

The Liar Princess and the Blind Prince będzie platformówką 2D z ręcznie rysowanymi tłami, opowiadającą wyjątkową historię wilczej zjawy, o pięknym głosie oraz młodego księcia, który zostanie przez nią pozbawiony wzroku, gdy ten przyjdzie pewnego dnia wsłuchać się w jej pieśń.

Widmo pogrążone w rozpaczy postanowi oddać swój głos tajemniczej wiedźmie, która umożliwi mu przyjmowanie ludzkiej postaci. I tak przejdziemy do tytułowej ‘kłamliwej księżniczki’, ponieważ duch przedstawi się księciu jako księżniczka z sąsiedniego królestwa. W trakcie rozgrywki poza wieloma zagadkami i starciami z przeciwnikami w postaci zjawy pojawi się również mechanika w stylu Ico. Po rozwiązaniu zagadki lub pokonaniu napotkanych przeciwników będziemy musieli zaprowadzić drugą postać do kolejnego miejsca, trzymając ją za rękę.

The Liar Princess and the Blind Prince – Zapowiedź produkcji:

The Liar Princess and the Blind Prince – Limitowana edycja:

Źródło: https://gematsu.com/2018/08/the-liar-princess-and-the-blind-prince-coming-west-for-ps4-switch-in-2019

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów