The Last Remnant Remastered zapowiedziane w Japonii na PlayStation 4 (Aktualizacja)

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 2 min.

Square Enix zapowiedziało dzisiaj remaster The Last Remnant, JRPG-a wydanego pierwotnie na początku zeszłej generacji w 2008 roku. W Japonii tytuł wyłącznie na PlayStation 4 zadebiutuje pod koniec tego roku, 6 grudnia w cenie 3,980 yenów. Remaster będzie dotyczył wersji z konsoli Xbox 360 wzbogaconej dodatkowo o elementy z PC-towego portu. Square Enix potwierdziło również, że remaster powstaje na zupełnie nowym silniku i zaoferuje o wiele wyższą rozdzielczość.

Z okazji ogłoszenia firma udostępniła pierwszy teaser produkcji oraz nowy art od Yusuke Naory, który pracował nad oryginalną wersją gry. Specjalna transmisja poświęcona The Last Remnant Remastered odbędzie się już 22 września podczas Tokyo Game Show. Weźmie w niej udział m.in. Hiroshi Takai (reżyser) i Kouichirou Sakamoto (reżyser wersji Remastered). Warto jeszcze przypomnieć, że Square Enix jakiś czas temu zdjęło z platformy Steam oryginalną wersję gry, więc bardzo możliwe, że nowa wersja Remastered pojawi się również na Zachodzie i to na więcej niż jednej platformie.

Aktualizacja:

Jak poinformowało Square Enix, The Last Remnant Remastered 6 grudnia zadebiutuje także na Zachodzie. Tytuł będzie dostępny do kupienia wyłącznie cyfrowo na PlayStation 4 w cenie $19,99.

The Last Remnant: Remastered – Pierwszy teaser:

The Last Remnant Remastered – Galeria:

Źródło: https://gematsu.com/2018/09/the-last-remnant-remastered-announced-for-ps4

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów