The Last of Us Part II pozwoli na ulepszanie broni

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę
The Last Of Us Part Ii
The Last Of Us Part II

Naughty Dog niedawno udostępniło wideo w ramach podziękowań dla wszystkich kobiet pracujących w studiu. Dzięki temu mogliśmy się przyjrzeć systemowi ulepszania broni w The Last of Us Part II.

Tworzenie broni w pierwszej części było nieodłącznym elementem rozgrywki, choć w niektórych miejscach mogliśmy ulepszać zdobytą wcześniej broń.

Użytkownicy subreddita związanego z serią szybko zauważyli interfejs odpowiedzialny za ulepszenie broni bohatera sterowanego przez gracza. Podczas wideo część monitora jest rozmazana i nałożono tam również filtr zwiększający jasność.

The Last Of Us Part 2 Ii Gun Upgrade Menu Ui Gameplay Leak Enhance

Na wyostrzonym obrazie wyraźnie widać interfejs, w którym będziemy mogli ulepszyć nasze bronie podczas rozgrywki. Na samej górze widnieje napis „Upgrade”, choć nie wiadomo czy interfejs pochodzi z rozgrywki dla jednego gracza czy rozgrywki sieciowej.

The Last of Us Part II zadebiutuje wyłącznie na PlayStation 4, ale data wydania nie została ogłoszona.

Źródło: https://www.dualshockers.com/the-last-of-us-part-ii-2-weapon-upgrade/i

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów