The Last of Us 2 trafi na rynek na początku 2020 roku?

The Last Of Us 2
The Last Of Us 2

Jak wynika z nieoficjalnych informacji, The Last of Us 2 ma zadebiutować na rynku w lutym 2020 roku. Przynajmniej tak twierdzi jeden z administratorów forum ResetEra, który poprawnie wytypował datę premiery Death Stranding.

Wspomniany użytkownik zapowiedział, że kontynuacja hitu, który zadebiutował w 2013 roku, dostępna będzie w czterech edycjach:

  • Standardowej,
  • Specjalnej,
  • Kolekcjonerskiej
  • Ellie

Warto wspomnieć, że już w kwietniu aktorzy wcielający się w głównych bohaterów pierwszej części, zakończyli prace na planie kontynuacji.

Przypomnijmy, że akcja The Last of Us 2 ma miejsce 5 lat po wydarzeniach z pierwszej części. Największą zmianą względem pierwowzoru jest oczywiście fakt, że podczas rozgrywki pokierujemy nie Joelem, a Ellie.

Twórcy gry, czyli studio Naughty Dog, wciąż nie ujawniło dokładnej daty premiery. Oznacza to, że do podanych wyżej informacji, o rzekomym debiucie gry w lutym przyszłego roku, należy podchodzić z dystansem.


Źródło: https://www.resetera.com/threads/sie-worldwide-studios-ot5-its-backwards-compatible-with-ot4.119404/page-179#post-22493933