Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS4

The Last of Us 2 otrzyma we wrześniu dynamiczny motyw dla PS4 i wiele więcej

The Last of Us Part 2 jest dalekie od finiszu i pojawienia się na konsolach z rodziny PlayStation 4. Nie przeszkadza to jednak Sony, by już teraz rozpocząć akcję o nazwie Outbreak, mającą na celu promocję gry.

Od 26 września zainteresowani fani będą mogli pobrać awatary postaci, które znajdą się w kontynuacji kultowego już The Last of Us.

Dynamiczny Motyw Tlou Ii

Kolejnym bonusem wprowadzającym nas w świat drugiej części będzie dynamiczny motyw przedstawiający główną bohaterkę, ale oprócz awatarów i motywu pojawi się coś więcej. W tej chwili jednak dodatkowa zawartość nie jest ukazana w pełni na stronie akcji.

26 września poza wspomnianymi materiałami, które prawdopodobnie będą płatne, pojawi się również główny motyw przewodni gry, a także ekskluzywne tapety na wybrane urządzenia.

Niewykluczone, że twórcy z tej okazji przygotują także nowy zwiastun, choć to akurat niepotwierdzona informacja.

The Last of Us Part 2 zapowiedziano dwa lata temu wyłącznie na PlayStation 4, ale obecnie nie wiemy, kiedy gra zostanie wydana.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

Advertisement