The Last of Us 2 otrzyma we wrześniu dynamiczny motyw dla PS4 i wiele więcej

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę

The Last of Us Part 2 jest dalekie od finiszu i pojawienia się na konsolach z rodziny PlayStation 4. Nie przeszkadza to jednak Sony, by już teraz rozpocząć akcję o nazwie Outbreak, mającą na celu promocję gry.

Od 26 września zainteresowani fani będą mogli pobrać awatary postaci, które znajdą się w kontynuacji kultowego już The Last of Us.

Dynamiczny Motyw Tlou Ii

Kolejnym bonusem wprowadzającym nas w świat drugiej części będzie dynamiczny motyw przedstawiający główną bohaterkę, ale oprócz awatarów i motywu pojawi się coś więcej. W tej chwili jednak dodatkowa zawartość nie jest ukazana w pełni na stronie akcji.

26 września poza wspomnianymi materiałami, które prawdopodobnie będą płatne, pojawi się również główny motyw przewodni gry, a także ekskluzywne tapety na wybrane urządzenia.

Niewykluczone, że twórcy z tej okazji przygotują także nowy zwiastun, choć to akurat niepotwierdzona informacja.

The Last of Us Part 2 zapowiedziano dwa lata temu wyłącznie na PlayStation 4, ale obecnie nie wiemy, kiedy gra zostanie wydana.

Źródło: http://www.thelastofus.playstation.com/outbreakday#sf198111575

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów