The Division 2 zapewni 40 godzin zabawy w kampanii

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę
The Division 2
The Division 2

Czas potrzebny na ukończenie wątku fabularnego w The Division 2 był do niedawna owiany tajemnicy. Jednak na stronie internetowej sieci sklepów GAME, pojawiła się informacja związana z długością kampanii.

Podczas odkrywania tajemnic niemal upadłego Waszyngtonu spędzimy w świecie gry 40 godzin. Będziemy mogli zagrać samemu lub ze znajomymi w sieciowej kooperacji do czterech graczy.

The Division 2 Screen 14

 

Warto dodać, że zanim gra pojawi się w dyskach naszych konsol, będziemy mieli szansę wziąć udział w zamkniętych beta testach. Podczas ich trwania nie będziemy mogli sprawdzić Strefy Mroku, ponieważ nie będzie gotowa w testowym kodzie produkcji.

Nie zmienia to jednak faktu, że Strefa Mroku będzie elementem pełnej wersji gry, która zadebiutuje już 15 marca bieżącego roku na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: https://www.reddit.com/r/thedivision/comments/actxol/40hr_campaign/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów