The Division 2 zajmie na konsolach prawie 100GB

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę
The Division 2
The Division 2

The Division 2 zadebiutuje w najbliższy piątek dla nabywców standardowej edycji i we wtorek dla osób, które zdecydowały się na zakup Złotej Edycji lub Ultimate.

Ubisoft zdradził informacje, które mogą nie być najlepsze dla użytkowników PlayStation 4. Gra po pobraniu plików podczas instalacji wersji cyfrowej lub fizycznej zajmie na dysku waszych konsol od 90 do 100GB.

W przypadku edycji cyfrowej (Złota lub Ultimate) można już pobrać sequel The Division. Użytkownicy standardowej wersji muszą poczekać do 11 marca, właśnie wtedy będą w stanie pobrać grę na swoje konsole.

Łatka premierowa będzie ważyła 2GB i wlicza się do miejsca potrzebnego na instalację gry. Wiemy już ile gra zajmie na PlayStation 4, a co z Xboksem i PC? W obydwu przypadkach będziemy potrzebowali od 48 d0 52GB wolnego miejsca.

Pierwsza aktualizacja gry wyeliminuje błąd z dźwiękiem, który przewijał się podczas zamkniętych i otwartych beta testów.

The Division 2 zadebiutuje 12 lub 15 marca w zależności od zakupionej przez was edycji gry. Produkcja trafi na PlayStation 4, Xbox One i PC.

Źródło: https://tomclancy-thedivision.ubisoft.com/game/en-us/news-updates/345468/the-division-2-launch-everything-you-need-to-know?refreshStatus=toDelete

Dyskusja

Komentarzy ( 1 )

  1. MoTyL pisze:

    Nie na „konsolach” tylko na konsoli PS4 to zasadnicza różnica…

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów