The Division 2 wprowadzi klany

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę
The Division 2
The Division 2

The Division 2 po raz pierwszy pokazano podczas tegorocznych targów E3 w Los Angeles. Podczas prezentacji nie mówiono wiele o wprowadzeniu klanów, ale teraz wiemy, że pojawią się w najnowszej produkcji Ubisoftu.

Pierwszy raz informacje o klanach zaczęły napływać podczas streamów z Los Angeles prezentujących rozgrywkę. Wówczas  gracze mogli zadawać pytania do deweloperów za pośrednictwem Twittera.

Problem w tym, że Massive nie podało szczegółowych informacji, jak to wszystko będzie wyglądać i działać, ale tego mamy dowiedzieć się 27 września podczas streamu State of the Game, który odbywa się cyklicznie co każdy tydzień w czwartki.

The Division 2 Screen 14

Julian Gerighty dał jasno do zrozumienia, że społeczność graczy jest najważniejsza dla Massive, co zaowocuje wprowadzeniem klanów do najnowszego tytułu o działaniach agentów Division.

The Division 2 zadebiutuje 15 marca 2019 roku na PlayStation 4, Xboksie One i PC. Osoby zamawiające grę w przedsprzedaży będą mogły rozpocząć rozgrywkę nawet 3 dni wcześniej, a przed wydaniem produkcji odbędą się jeszcze beta testy.

Źródło: https://www.reddit.com/r/thedivision/comments/9f0vu0/clan_discussion_megathread/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów