The Division 2 – pierwszy ośmioosobowy najazd startuje już 16 maja

The Division 2
The Division 2

Ubisoft poinformował, że Operacja Dark Hours, będąca pierwszym ośmioosobowy najazdem w historii serii, zadebiutuje jeszcze w tym tygodnie. Zawartość będzie dostępna dla graczy dokładnie 16 maja o godzinie 18:00 czasu środkowoeuropejskiego.

Operacja Dark Hours wprowadza najtrudniejsze z dostępnych dotychczas wyzwań. Najazd przetestuje naszą współpracę w drużynie  i zdolności najbardziej doświadczonych agentów, którzy osiągnęli 5. poziom świata i zaliczyli Tidal Basin. Operacja Dark Hours przeniesie agentów do portu lotniczego Washington National, kontrolowanego przez Czarne Kły, które przyjmują na nim dodatkowych żołnierzy i zaopatrzenie. Przejęcie lotniska będzie sporym ciosem dla ich operacji. Gracze odkryją przy okazji, że technologia, którą dysponują Czarne Kły, jest zdecydowanie bardziej zaawansowana niż wszystko, z czym dane im było się zmierzyć do tej pory.

W walce z niezwykle wymagającymi bossami, agenci  będą musieli rozszyfrować mechaniki walki i ściśle współpracować, aby zrealizować strategię i ich pokonać. Po zakończeniu najazdu, gracze otrzymają wyjątkowe łupy, na przykład nowe zestawy wyposażenia, egzotyczną broń i inne unikatowe nagrody.

Pierwsza drużyna, która zaliczy Operację Dark Hours po jej uruchomieniu, zostanie na zawsze upamiętniona w grze. Zdjęcie oddziału wraz z imionami graczy zostanie wystawione w Białym Domu w The Division 2, aby każdy mógł je zobaczyć. Wszyscy gracze, którzy zaliczą nowy Najazd w dniach od 16 do 23 maja, otrzymają pamiątkową opaskę na rękę, a śmiałkowie, którzy zaliczą najazd po tym terminie, zyskają ikonę proporca klanu oraz trofeum w swojej przestrzeni klanowej.

The Division 2 zadebiutowało 15 marca tego roku. Gra jest dostępna na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.