The Division 2 – nikomu nie udało się przejść najazdu na konsolach

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę
The Division 2
The Division 2

The Division 2 właśnie otrzymało swój pierwszy najazd, który jest najbardziej wymagającym elementem produkcji Massive Entertainment. Problem w tym, że jeszcze nikt nie ukończył go grając na konsoli.

Pecetowi gracze zdołali ukończyć wymagające zadanie, ale zajęło im to ponad 5 godzin przy pierwszym podejściu, drugie zmalało do ponad godziny. Warto dodać, że nawet na komputerach gracze nie mieli ułatwionego zadania.

Division 2 Raid

Problemem jest prawdopodobnie wydajność komputerów porównana z konsolami i zdecydowanie łatwiejsze sterowanie w przypadku używania klawiatury i myszki. Podczas wymiany ognia często potrzebne są szybkie obroty, które są ciężkie do wykonania na kontrolerze od konsoli.

W takiej sytuacji konsolowi gracze mają problemy z pokonaniem pierwszego bossa z czterech, na których natkniemy się podczas Operacji Czarna Godzina.

The Division 2 zadebiutowało 15 marca bieżącego roku na PlayStation 4, Xbox One i PC.

Źródło: https://www.playstationlifestyle.net/2019/05/17/division-2-raid-consoles-impossible/

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów