The Division 2 – Massive szczegółowo omówiło etap gry końcowej

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 3 min.
The Division 2
The Division 2

The Division 2 zadebiutuje już w przyszłym tygodniu, a niedawno Massive podczas streamu State of the Game omówiło etap gry końcowej.

Ukończenie kampanii zajmie nam 40 godzin, dotyczy to głównych zadań, pobocznych, eksploracji Stref Mroku i walk w dwóch trybach PvP. Nadal będziemy mieli dostęp do przedziałów świata. Przeciwnicy będą silniejsi i dzięki temu zdobędziemy znacznie lepszy ekwipunek.

Większość zadań otrzyma nowe poziomy trudności, poza normalnym i trudnym pojawi się ambitny i bohaterski. Dwa ostatnie są już w pierwszej części, ale dotyczą tylko misji, a w drugiej części to ulegnie zmianie.

Etap gry końcowej skupi się na walce z Czarnymi Kłami, ale reszta frakcji nadal będzie obecna w Waszyngtonie. Każda z misji „Invaded” będzie do przejścia na trzech wspomnianych wcześniej poziomach trudności.

Będziemy musieli ukończyć wymagane misje i przejąć jedną z baz wypadowych Black Tusk, właśnie wtedy dostaniemy możliwość zmiany przedziału świata na wyższy. W świecie gry pojawią się również charakterystyczni przeciwnicy, będzie ich 52.

Nie zabraknie przejmowania punktów kontrolnych, ale zadanie będzie utrudnione. Wszystko ze względu na wcześniejsze przechodzenie aktywności wokół punktu kontrolnego. Przez to aktywność przeciwników będzie wyższa. Zajęte punkty kontrolne można ulepszać, więc Czarne Kły będą miału utrudnione zadanie podczas ich najazdów.

W Bazie Operacyjnej pojawi się dodatkowa postać, która będzie sprzedawać charakterystyczne bronie i elementy ekwipunku. Niestety podczas streamu State of the Game nie wspomniano nic o Strefach Mroku i pierwszym dla 8 graczy najazdów.

Pierwszy przedział świata da nam 5 zadań, które będą kluczowe do zdobycia możliwości ataku baz wypadowych Czarnych Kłów. Każda z baz wymaga 275 poziomu wyposażenia, więc dopiero wtedy będziemy mogli przystąpić do ich przejęcia.

Po ukończeniu zadania będziemy mieli minutę na zebranie przedmiotów, potem przedział świata zostanie zwiększony. Klucz rozgrywki pozostaje ten sam aż do czwartego przedziału.

Po zdobyciu możliwości rozgrywki w czwartym przedziale świata pojawią się nowe aktywności, jedną z nich będą Kontrakty, a kolejne to możliwość wyboru Ambitnego poziomu trudności, dojdą również misje o wysokim priorytecie i przejmowanie punktów kontrolnych na wyższych poziomach trudności.

Piąty przedział będzie polegał mniej więcej na tym samym, ale podczas State of the Game nie zdradzono żadnych szczegółów.

The Division 2 pojawi się 15 marca bieżącego roku na PlayStation 4, Xbox One i PC.

Źródło: https://www.reddit.com/r/xboxone/comments/ayci1i/the_division_2_endgame_detailslaunching_with_a/

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów