The Division 2 – już jutro pobierzemy aktualizację wprowadzającą Bitwę o Waszyngton

The Division 2
The Division 2

The Division 2 dostanie jutro pokaźną aktualizację, która wprowadzi do gry ostatnią z dostępnych twierdz, ale to nie jedyne nowości przygotowane przez Massive Entertainment.

Inwazja – Bitwa o Waszyngton, doda Tidal Basin, twierdzę Czarnego Kła, która pozwoli nam na przejście do 5 przedziału świata zaraz po przejęciu twierdzy naszego głównego przeciwnika w końcowym etapie gry.

Oprócz tego dostaniemy również dwie nowe, egzotyczne bronie (karabin snajperski i lekki karabin maszynowy), trzy zestawy wyposażenia i nowe zadania do wykonania. Nadchodząca łatka to nie tylko wspomniane nowości, ponieważ podzielono ją na trzy części.

Druga będzie dostępna od 25 lipca i będzie nią Najazd dla 8 graczy o nazwie Operation Dark Hours. Ponadto pojawią się zadania, za które będziemy mogli zdobyć skórki broni, maski i wiele innych kosmetycznych elementów.

Dodatkowo każdy z graczy otrzyma jeden darmowy zasobnik, w którym będzie mógł znaleźć maskę, element stroju, emotkę lub inny kosmetyczny przedmiot. Posiadacze przepustki na pierwszy rok dostaną 3 darmowe zasobniki.

Skórki

Ostatnią nowością wchodzącą w skład Bitwy o Waszyngton będzie nowa specjalizacja, a jej bronią charakterystyczną będzie przenośny minigun. Do tej pory tej broni można było używać wyłącznie podczas obrony punktów kontrolnych.

Nic nie stanie na przeszkodzie, żeby zdobyć kolejne zasobniki. Będziemy je mogli zdobyć wykonując projekty, a najlepsze jest to, że z zasobników nie będą wypadać duplikaty, więc uda nam się zdobyć niemal wszystko. Maski różnią się od tych zdobywanych za pokonywanie Łowców i wygląda na to, że mogą być z pierwszej części.

Maski

Massive wyłączy jutro serwery, aby sprawnie wprowadzić nową zawartość do The Division 2. Konserwacja serwerów ma zająć trzy godziny, zacznie się o 9:30, a jej koniec nastąpi o godzinie 12:30.

The Division 2 zadebiutowało 15 marca bieżącego roku na PlayStation 4, Xbox One i PC.